Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/doc/www.asiz.cz/www/conf/dbcon.php on line 16

Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /www/doc/www.asiz.cz/www/conf/dbcon.php:16) in /www/doc/www.asiz.cz/www/conf/conf.php on line 22

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /www/doc/www.asiz.cz/www/conf/dbcon.php:16) in /www/doc/www.asiz.cz/www/conf/conf.php on line 22
Asiz s.r.o., Stavba - Rekonstrukce - Izolace
 
 


 

 

Tepelná izolace šetří za Vás


Tepelná izolace umožní razantní snížení energetických ztrát. Kromě výrazné úspory zajistí izolační materiály také lepší podmínky pro udržení tepla a pohodlí budov v zimním období a zabrání přehřívání v období letním. Dalším neméně podstatným efektem tepelné izolace je akustická a protipožární ochrana. Součástí našeho portfolia je i zateplení fasád budov.

 

 

Foukaná izolace

 

 

Foukaná izolace představuje rychlý, úsporný a efektivní způsob, jak dokonale zateplit rodinný nebo bytový dům. Díky svému praktickému způsobu aplikace se foukaná izolace dostane do všech dutin a nevytváří žádné nechtěné spáry. Aplikace probíhá foukáním materiálu do konstrukce stavby pomocí dlouhé hadice. Nevzniká tak ani žádný přebytečný odpad či nepořádek.

 

 

Jsme certifikovaným dodavatelem kompletních zateplovacích systémů Dektherm, Baumit, Mamut-Therm, Weber Terranova. Dále provádíme akustické izolace včetně akustických podhledů.

 


 

Zelená úsporám

 


Firma Asiz s.r.o. je zapsaná v Seznamu odborných dodavatelů realizujících stavby v rámci programu Nová zelená úsporám. Naše společnost pro Vás zpracuje i projekt, jenž je součástí žádosti o dotaci v tomto proramgu.

 

 

Program Nová zelená úsporám umožňuje získat finanční podporu pro provádění opatření ke snižování energetické náročnosti stávajících rodinných domů, náhradu neekologického zdroje tepla, instalaci solárních termických systémů či výstavbu rodinných domů s velmi nízkou energetickou náročností. Čerpat podporu lze také na zpracování odborného posudku nebo na zajištění technického dozoru.

 

Více informací o programu zde: